Back to products
Sportiniai marškinėliai Original price was: 9.99 €.Current price is: 5.99 €. be PVM 7.25  su PVM

Džemperis New Supreme

  • Džemperis New Supreme
  • Specifikacija: 280gr, 50% medvilnė 50% poliesteris
  • Daugiau spalvų apčioje
  • Galima spauda arba siuvinėjimas
  • Dydžiai: XS,S,M,L,XL,XXL,3XL

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

9.80  be PVM 11.86  su PVM

12 lankytojų peržiūri šią prekę dabar!
  • Pick up from the Woodmart Store

To pick up today

Free

  • Courier delivery

Our courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • DHL Courier delivery

DHL courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Prekės aprašymas

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”34633″ img_size=”large”][vc_single_image image=”34632″ img_size=”large”][vc_column_text]Tikriausiai nėra populiaresnio drabužio kaip reklaminiai džemperiai su spauda. Jūs dėvite džemperius, jūsų mama, močiutė, tėtis ar net jaunesnysis brolis dėvi ir turi savo mėgstamus džemperius su spauda. Džemperis New Supreme su logotipu yra nešiojamas ne vienerius metus.

Visi mėgsta aukštos kokybės siuvinėtus džemperius logotipu. Kaip ant džemperių uždėsite savo logotipą ir vardą jie taps unikalūs ir jūs turėsite papildomą reklamą. Dėl puikios kokybės Džemperis New Supreme su spauda suteiks daug patogumo, laisvės ir gerų įspūdžių. O dėl patvarumo žmonės ir toliau nešios Jūsų reklaminę aprangą.

Mes galime jums pasiūlyti įvairiausių reklaminių džemperių su įvariausiais užrašais. Kurie padės jums plėtoti įmonės, mokyklos, universiteto, sporto mokyklos ar kokios kitos organizacijos ženklą. Mes siūlome jums: džemeprius su kapišonu, be kapišono ar induvidualiai pasiųtus džemperius. Džemperiai su įmonės logotipu vieni populiariausių įmonių tarpe.

Dovanų linija pasiūlys Jums pramonėje pripažintų prekės ženklų drabužius, kurių kokybė yra nepakartojama. Džemperiai su spauda puikiai tinka aprūpinti darbuotojus ar jų vaikus apranga.

Mes pritaikysime jūsų logotipą ant džemperių. Spauda dažniausiai dedama šilkografija, tiesioginis spausdinimas, transferinis lipdukas, termo lipdukas arba siuvinėjimas. Be to mūsų drabužiai reklamai siūlo didžiulę stilių ir spalvų įvairovę, todėl lengva rasto tinkamą modelį spalvą ir dydį.

Daugiau džemperių rasite Čia.

Peržiūrėti drabužių katalogą.

Nesate tikri dėl savo pasirinktos reklaminės prekės? Nedvejodami susisiekite, pakonsultuosime ir pagelbėsime visais prekių ir spaudos uždėjimo klausimais. 

info@margadovana.eu arba telefonu+37063688441[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Specification

Overview

Processor

Display

RAM

Storage

Video Card

Connectivity

Features

Battery

General

Klientų įvertinimas